درباره دکتر حمیدرضا علیزاده اطاقور

دكتر حميدرضا عليزاده اطاقور فوق تخصص جراحي پلاستيك،ترميمي و زيبايي


داراي بورد فوق تخصصي جراحي پلاستيك،ترميمي و زيبايي
در سال ١٣٧٥ از دبيرستان البرز فارغ التحصيل و در همان سال در رشته پزشكي پذيرفته شدند.
و بعد از گذراندن دوره پزشكي عمومي با معدل ١٩ و كسب رتبه اول فارغ التحصيل و موفق به كسب يك درصد رتبه اول در آزمون پذيرش دستياري شدند و بلافاصله در رشته تخصصي جراحي عمومي پذيرفته شدند و دوران تحصيلي خود را با كسب رتبه ممتاز كشوري به پايان رساندن و به عنوان نخبه هيأت علمي انتخاب گرديدند.

ایشان در آزمون فوق تخصصي جراحي پلاستيك،ترميمي و زيبايي با رتبه ممتاز پذيرفته شدند و پس از طي دوره سه ساله فوق تخصصي جراحي پلاستيك،ترميمي و زيبايي با رتبه ممتاز از دانشگاه علوم پزشكي شهيد بهشتي فارغ التحصيل شدند.
در حال حاضر به عنوان استاد نمونه دانشگاه علوم پزشكي ايران،عضو هيأت علمي و دانشيار جراحي،با كسب بورد فوق تخصصي جراحي پلاستيك،ترميمي و زيبايي،مشغول آموزش و تربيت دستياران جراحي و دانشجويان پزشكي ميباشند.
تا كنون موفق به اعمال جراحي متعددي شده اند و همچنين داراي مقالات متعدد بين المللي و داخلي مي باشند و كتب متعددي به نگارش در آورده اند.
ايشان تا كنون سه بار به عنوان استاد نمونه دانشگاه انتخاب شده اند و در حال حاضر در حوزه آموزش پزشكي با سمت مشاور با معاونت آموزشي وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشكي همكاري به عمل ميرسانند.
لازم به ذكر است

– ايشان عضو انجمن جراحان فوق تخصصي پلاستيك كشور
_ عضو هيأت تحريريه نشريات علمي و پژوهشي برتر كشور
_ عضو هيأت داوران نشريات برتر بين المللي جراحان پلاستيك،ترميمي و زيبايي مي باشند

افتخارات
گالری عکس
ویدیوها

مصاحبه دکتر حمیدرضا علیزاده اطاقور از شبکه یک سیما

تقدير به عنوان پزشك نمونه در روز جهاني پزشك از جناب آقاي دكتر حميدرضا عليزاده اطاقور(فوق تخصص جراحي پلاستيك،ترميمي و زيبايي)در شهر يزد

حضور جناب آقای دکتر علیزاده اطاقور در برنامه ضربان شبکه سلامت با محوریت سوختگی و جراحی فوق تخصصی پلاستیک